VE FOTBAL TATRAN ROUSÍNOV od | Katka 24.5.2023

PŘÍPRAVKA :

• v pátek 19.5. sehrála starší přípravka „A“ další ze svých úspěšných zápasů. Porazila tým Otnic 9:6.

Branky : Grus 3x, Skoupý 2x, Bukovský, Zukal 3x

ŽÁCI :

Bystrc – Tatran Rousínov „U13“ 7:1 (2:0)

Sestava : Svoboda, Langr, Mahdal, Svobodová, Lošťák, Hrozek, Zukal, Adam, Panajotidis, Volgemut.

Hodnocení trenéra Píška : „Tento víkend nás čekal náročnější program v podobě dvou utkání během dvou dnů. V sobotu jsme zavítali na půdu Bystrce. První poločas se nám povedl, běhali jsme, bojovali a plnili pokyny, ale bohužel jsme udělali dvě chyby a prohrávali jsme 2-0. Do druhé půlky jsme nastoupili špatně a díky lajdakému výkonu se konečné skóre zastavilo na stavu 7-1. Jedinou naši branku vstřelil Langr.

Tatran Rousínov „U13“ – Tišnov 3:1 (2:0)

Sestava : Svoboda, Blažík V, Adam, Volgemut, Svoboda, Lošťák, Hrozek, Zukal, Langr, Blažík A, Imriška, Mahdal, Šmerda

Hodnocení trenéra Píška : „Po sobotním utkání nás v neděli čekal soupeř z Tišnova. Po sobotním špatném výkonu v druhé půlce, jsme si s kluky vysvětlili, že takové výkony nelze akceptovat, udělali několik změn v sestavě a vše nám vyšlo dokonale a poprvé v sezóně se dočkali vítězství. Nastoupili jsme aktivně a hlavně s chutí. První gól vstřelil Langr, na něho navázal Zukal. I hosté měli několik příležitosti, ale vše zneškodnil Svoboda. Druhá půlka naštěstí vypadala jako ta první a za výkon jsme byli odměněni třetí brankou, kterou vstřelil výborně hrající Lošťák. Hosté jen upravili v poslední minutě skóre na konečných 3-1. Všichni si za nedělní utkání zaslouží pochvalu, ale musíme výkony opakovat a přistupovat stejně ke všem zápasům. Poté budeme odměněni góly a výsledky. V neděli nas čeká společné mužstvo oblasti “Kahan”, které hraje své zápasy ve Zbýšově u Rosic. Začátek utkání v 10:45

ZA TATRAN ROUSÍNOV : KATKA