VE FOTBAL TATRAN ROUSÍNOV od | Tatranky 29.8.2023

Své další domácí utkání odehrál dorost Tatranu. Svého soupeře vůbec nešetřil a nastřílel mu 13 branek.

Rousínov – Lažánky/Veverská Bítýška 13:0 (6:0)

Sestava : Bartošek, Hustoles, Janeček, Salcburger, Polák, Hráček, Hrachovina, Vintr, Buchta, Matejov, Prokop, Švaříček, Svoboda, Musil, Kuklínek, Grošek, Kala.

Branky: Matejov 3, Buchta 3, Prokop 2, Hustoles, Bartošek, Salcburger, Janeček, Hráček

Hodnotil trenér Stanislav Píšek: „V sobotu od 13:00 nás čekal soupeř spojený z klubů Lažánek a Veverské Bítýšky. Hrálo se opět za velkého horka, a tak jsme kladli hráčům na srdce, že je potřeba vzít zápas zodpovědně od první minuty a pokud to bude možné, tak rozhodnout zápas co nejdříve. Už ve 30. vteřině zápasu nás poslal do vedení po skvělém vysunutí od Vintra Kuba Hráček. Po první brance byl na hřišti pouze jeden tým. Nás trenéry těší, že akce, co trénujeme na tréninku, postupně dostáváme do zápasů. Za výkon si všichni hráči zaslouží pochvalu a je vidět, že když poctivě trénujeme, tak jdou výkony nahoru. Je potřeba v té cestě pokračovat a mít na co navazovat. Už v sobotu od 10:00 v Ráječku, kde nás čeká soupeř z RDR akademie. Držte nám palce!“

Hodnocení zápasu Roman Salcburger:
Zápas byl rozhodnutý defakto v první minutě, kdy jsme vstřelili hned první gól. Celý zapas jsme drželi míč a nenechali jsme soupeřovi ani jednu šanci.
V zapase bylo i par zaváhání, ale nic, s čím bysme si neporadili.

Hodnocení zápasu David Polák:
Hned v první minutě utkání se nám podařilo vstřelit gól, další branku jsme přidali o několik minut později, zápas byl v naší režii, do poločasu jsme zvládli dát 6 gólů bez obdržení branky, tudíž skóre po prvním poločase bylo 6:0. Do druhého poločasu jsme šli s klidem, druhý poločas byl samozřejmě také v naší režii, dokázali jsme si vybudovat spoustu šancí a střel ,zápas skončil 13:0.

Hodnocení zápasu Marek Janeček:

Sobotní zápas proti Lažánkám mohu hodnotit jenom kladnými slovy. Od začátku jsme měli jediný cíl, a to odrovnat soupeře do 20. minuty a potom už to nějak dohrát, což se nám podařilo a zbytek zápasu jsme si mohli užít. Jsem rád, že trenér dává šanci i mladým klukům, kteří se mohou v takových jednostranných zápasech trochu oťukat a připravit se na těžšího soupeře.

ZA TATRAN ROUSÍNOV : TATRANKY