VE FOTBAL TATRAN ROUSÍNOV od | Tatranky 30.8.2023

V letním přestupovém termínu zamířil do Rousínova odchovanec nedalekých Bohdalic, Martin Pavlík. I díky poctivé letní přípravě se prosadil hned v pohárovém utkání proti Šlapanicím, své první dva „soutěžní“ góly zaznamenal v utkání proti Pohořelicím, kdy svůj tým nasměroval v poslední čtvrthodině k vítězství. Proto jsme ho po zápase požádaly o rozhovor.

  • Hned v úvodu tvého působení v krajském přeboru se ti podařilo vstřelil dva góly a rozhodnout zápas ve váš prospěch. Jak bys utkání proti Pohořelicím zhodnotil?

Do zápasu jsme nastoupili bez vstřelené branky, od začátku sezóny. Byl to už třetí zápas a bylo na čase to zlomit. V první půli se nám gól nepodařilo dát, ale do druhého poločasu jsme nastoupili lépe, byli jsme trpěliví a nakonec se vyplatilo. Začalo nám vycházet více útočných akcí, ze kterých jsme dali 3 branky. Sice jsem vstřelil dva góly, ale především je to zásluha celého týmu.

  • Jak jsi v Rousínově spokojený, řekni nám svoje první dojmy a pocity?

První dojem je skvělý. Celkově parta je tu super, vedení a vše okolo týmu je na úrovni. Jsem tu velmi spokojený.

  • Příští týden jedete do Brna, kde vás čeká ambiciózní Svratka. Jak se na utkání budeš připravovat?

Na příští zápas se budu připravovat jako obvykle. Je to zápas důležitý jako každý jiný, takže v týdnu budeme s týmem trénovat na 100% a věřím, že si ze Svratky odvezeme 3 body.

DĚKUJEME, AŤ SE TI DAŘÍ !

ZA TATRAN ROUSÍNOV : TATRANKY