VE FOTBAL TATRAN ROUSÍNOV od | Tatranky 27.5.2024 

V sobotu přijeli do Rousínova Ratíškovice a diváci domácího týmu se nestačili divit. Rousínovští střelci měli svůj den, už první poločas nastříleli soupeři 6 branek, ve druhém poločase přidali další 4 a konečné skóre se tak zastavilo na „desítce“. Skvělý výkon domácích a příjemné naladění před středečním finálovým zápasem.

TATRAN ROUSÍNOV – FK BANÍK RATÍŠKOVICE 10:2 (6:2)

Sestava Tatran: Kopřiva – Sedlmajer (35. Handlíř), Rozehnal, Kříž, Líznar (46. Imramovský)- Obruča, Florián (71. Pešta), Mikeš (70. Němec), Kubáč (71. Jašek), Zbořil – Pavlík.

Branky: 13., 28. a 55. Obruča, 17., 44. a 75. Pavlík, 32. Florián, 42. Rozehnal, 77. a 92. Kříž

Utkání hodnotil jeden ze střelců hattricku, Martin Pavlík: „Do zápasu jsme nastoupili s klidnou hlavou a fotbalem jsme se chtěli hlavně bavit, což se ukázalo hned v prvním poločase, kdy skóre bylo 6:2 pro nás. V druhém poločase jsme navázali na střeleckou vlnu a dokázali navýšit výsledek na 10:2 a tímto doručili divákům atraktivní podívanou, zároveň jsme se posunuli v tabulce na čtvrté místo.“

DALŠÍ UTKÁNÍ SEHRAJE TATRAN VE STŘEDU – JIŽ ZMIŇOVANÉ FINÁLE KRAJSKÉHO POHÁRU, KTERÉ SE LETOS USKUTEČNÍ PRÁVĚ V RATÍŠKOVICÍCH. SOUPEŘEM TATRANU BUDE TÝM SVRATKY BRNO.

Odjezd autobusu pro fanoušky je v 15:30 hod od Autoservisu Darebník. Udělejte si čas a přijeďte naše kluky podpořit 💚

ZA TATRAN ROUSÍNOV : TATRANKY