VE VOLEJBAL TATRAN ROUSÍNOV od | Tatranky 2.7.2024 

Tatranky odehrály teprve svoji druhou sezonu, a to hned s vítěznou tečkou.

Když jsme v květnu 2022 Tatranky zakládaly, tak nikdo z našeho blízkého okolí moc nevěřil, že to tu sezonu vydržíme, natož ještě nějaké další 😂 a my jsme jim přece ukázaly!

První sezóna byla taková rozkoukávací, tým jsme skládaly z holek, které v podstatě s volejbalem skončily a vracely se po delší době. Nebylo nás moc, ale chuť hrát nás hnala dopředu a na konci sezony se Tatranky umístily na druhém místě soutěže, což určitě nebylo na první rok špatné.

Do sezony 2023/2024 šly Tatranky s jasnými cíli, a to vyhrát svoji soutěž a nejlépe i všechny zápasy. První cíl se splnit podařilo, druhý bohužel ne, vlivem zranění a dovolených. I tak je bilance 8 výher z 10 velmi lichotivá. A nutno říci, že tato sezóna byla také nejdražší (🍾🍻🍾).

Po výhře v okrese padají často otázky na to, zda přihlásíme na příští sezonu kraj. To bohužel nepřihlásíme. Po dlouhé poradě s celým týmem jsme dospěly k závěru, že vzhledem k tomu, jakým způsobem se kraj hraje, tak momentálně není v našich silách, z personálního hlediska (je nás 6 a půl😂), tuto soutěž na úrovni odehrát. Tudíž si dáme další sezonu v okrese a pak se uvidí.

Pár slov přidala i kapitánka Peťa Ressová.

Pokud bych měla závěrem hodnotit sezonu jako “kapitánka”, tak bych ji popsala následovně. Jsem vděčná za to, co jsme tady v Rousínově dokázaly vytvořit prakticky z ničeho, a to ze dne na den. Jsem vděčná za ten tým, který je týmem jak na hřišti, tak i mimo něj. Jsem ráda za mladé žákyně, které se v jarní části zapojily a jsou příslibem pro další sezóny.

Děkujeme vedení a fanouškům za podporu, jak z řad Tatranu, tak i mimo něj. A doufám, že v další sezóně opět potvrdíme to, co se nám povedlo letos.

ZA TATRAN ROUSÍNOV : TATRANKY