VE FOTBAL TATRAN ROUSÍNOV od | Katka 7.2.2023

Zápas krátce popsal trenér dorostu pan Eliáš. V sobotu 4.2. nastoupili dorostenci Tatranu Rousínov v dopoledním utkání proti fotbalistům z RAFK Rajhradu na hřišti v Otnicích. Nasazení Tatranu z kraje zápasu vedlo ke vstřelení úvodní branky. Následně zápas pokračoval ve vysokém tempu a šance měly oba týmy. Poločas skončil pro Tatran 3:1. Ve druhém poločase nikdo nepolevil v nasazení a padaly branky na obou stranách. Hra se přelévala ze strany na stanu. Také tomu nasvědčuje konečný výsledek 7:6.

Góly za Tatran : 1x René Prokop, 1x Dan Chromý, 2x Jaromír Kala, 3x Jakub. Hraček.

Své utkání odehrál také „B“ tým. V neděli ve 12 hodin se utkal na hřišti v Dambořicích s týmem Slavkova. Díky šesti vstřeleným brankám Tatran vyhrál 👏🏼

Sestava Tatran : Bartošek ml.- Radil, Pupp, Hartl, Bartošek st.- Prokop, Legner, Veselý, Hráček st.- Malý, Kervitcer.

Střídali: Honek, Hráček ml., Mrázek

Branky : Kervitcer2x, Prokop2x, Honek, Mrázek.

ZA TATRAN ROUSÍNOV : KATKA