VE FOTBAL TATRAN ROUSÍNOV od | Katka 7.6.2023

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA :

V pátek 2.6. jsme na  domácím hřišti odehráli  soutěžní utkání proti Holubicím.

Starší hráči přehráli Holubice již od začátku utkání a celý zápas byli střelecky i herně lepším týmem. Kluci vyhráli nad Holubicemi  15:7.
Střelci gólů :
5x Sam Votava, 2x Adam Mach, 3x Dalibor Gajda, 4x Filip Macourek, 1x Denis

Na hřišti s umělým povrchem se utkaly také „B“ týmy a i zde hráči Rousínova přehráli soupeře velkým rozdílem, vyhráli 20:4.
3x Dan Neterman, 3x Oliver Kroupa, 6x Ellen Mičíková, 1x Lukáš Lašček, 1x Franta Svoboda, 1x Sam Škola, 2x Nazar, 3x Vašek Frank

STARŠÍ PŘÍPRAVKA :

Starší přípravka „A“ poprvé v sezóně prohrála.

TATRAN ROUSÍNOV – BOHDALICE 5:8 (3:2)

Branky : Bukovský 3x, Pantůček, Panajotidis

STARŠÍ ŽÁCI :

Starší žáci měli vloženou dohrávku proti Bystrci.

DOSTA BYSTRC – TATRAN ROUSÍNOV „U15“ 3:1 (0:1)

Utkání hodnotil trenér Miloš Vanderka : „V úterý jsme dohrávali venkovní zápas s Dostou Bystrc. Do zápasu vstoupili oba dva týmy aktivně, kde si každý tým vytvořil spoustu šancí, ale naše obrana hrála výborně, včetně brankáře. Naše akce po přihrávce Miloše Vanderky na Milana Bouška jsme se dostali do vedení, takovou šanci jsme měli ještě jednou a Milan trefil jen tyčku. Za mě to byl nejlepší výkon starších žáků v jarní části. V druhé půli jsme hráli aktivně, ale byli jsme potrestáni za faul mimo velké vápno, sudí se zeptal pozemního, kde faul byl a ten řekl ve vápně, takže penalta a vyrovnání na 1:1. Do tří minut kopala Dosta rohový kop, kde obránce odvrátil míč ramenem a nařídil druhou penaltu proti Tatranu, tím jsme prohrávali 1:2. Bylo velké teplo a kluky na střídání jsem měl jen dva, oproti Dostě která měla šest kluků a to už je znát. Už jsme nedokázali zápas zvrátit a ještě jsme dostali gól na konečných 1:3. Kluci zaslouží pochvalu za výborný výkon a bojovnost do poslední minuty.“

V sobotu poté hostili Znojmo.

TATRAN ROUSÍNOV „U15“ – ZNOJMO 1:2 (1:1)

Opět hodnotil trenér Vanderka : „V sobotu jsme doma hostili FK ZNOJMO. Soupeř vstoupil do zápasu aktivněji a dokázal vstřelit gól v páte minutě a dostal se do vedení. My jsme měli také šance, ale gólová byla opět až po přihrávce Miloše Vanderky na Milana Bouška a ten vyrovnal na 1:1. V druhé polovině se Znojmo opět dostalo do vedení my jsme mohli vyrovnat únikem Milana, který myslel, že vyrovnává, nevěnoval po zakončení pozornost míči a ten se jen odrazil od tyčky, chtělo to jen doklepnout do prázdné branky, tím si Znojmo odváželo vítězství 1:2.“

ZA TATRAN ROUSÍNOV : KATKA