VE FOTBAL TATRAN ROUSÍNOV od | Tatranky 25.3.2024

Slavkov – Rousínov „B“ 2:2 (1:0)

Branky: 37. Lysák, 47. Matocha – 50. Žoček, 68. Benda

V sobotu 23.3.2024 sehrálo naše béčko první jarní utkání na těžké půdě ve Slavkově. I s novou posilou, naším bývalým hráčem A-týmu, Radimem Fialou, jsme v první půli více drželi míč, ale nebyli jsme pro soupeře příliš nebezpeční. Po pěkné akci sice vstřelil Pepa Lička nádherný gól, ten ale kvůli údajnému ofsajdu nebyl uznán. Domácí hrozili hlavně z brejků, které pramenily z našich chyb v rozehrávce. Jediný gól prvního poločasu vstřelili domácí po rohovém kopu.

Do druhé půle jsme vůbec nevstoupili dobře, a po dalším z rychlých brejků jsme ve 47.minutě prohrávali 0:2. Naštěstí o chvíli později po faulu na Radima Hráčkan proměnil pokutový kop Miloš Žoček, a vrátil nás do hry. Vytrvalý tlak našeho týmu vyústil ve vyrovnávací branku, když po nezištné nahrávce Pepy Ličky skóroval David Benda. V dalším průběhu mohly skórovat oba týmy, ale gólmani byli proti, a tak skončilo utkání asi spravedlivou remízou.

Článek : Martin Havlíček

ZA TATRAN ROUSÍNOV : TATRANKY