VE FOTBAL TATRAN ROUSÍNOV od | Tatranky 2.4.2024

V sobotu zajíždělo áčko na hřiště do Pohořelic. Chtěli napravit prohru z domácího utkání, což se však bohužel nepovedlo.

Hned v 6. minutě inkasovali z trestného kopu, lépe nebylo ani po druhém inkasovaném gólu. Do druhého poločasu udělal trenér Boušek hned tři změny a na výkonu Tatranu to bylo znát. Když v 55. minutě snížil Miloš Zbořil, vypadalo to, že se rousínovským podaří zápas srovnat, případně otočit. Další branky však už v utkání nepadly a proto zůstaly všechny body v Pohořelicích.

TJ SOKOL POHOŘELICE – TATRAN ROUSÍNOV 2:1 (2:0)

Sestava Tatran : Kopřiva – Imramovský, Sedlmajer, Rozehnal, Němec (80. Pavlík) – Jašek (46. Handlíř), Kubáč, Mikeš (46. Pešta), Líznar (46. Kříž), Zbořil – Obruča.

Branka : 55. Zbořil

Další utkání čeká Tatran v sobotu 6.4. od 16:30 hod, kdy na domácím hřišti přivítají Svatku Brno. Přijďte naše fotbalisty podpořit.

ZA TATRAN ROUSÍNOV : TATRANKY