VE FOTBAL TATRAN ROUSÍNOV od | Tatranky 9.4.2024

V sobotu odpoledne přivítal „A“ tým Tatranu na domácím hřišti Svatku Brno. Na podzim se podařilo Rousínovu vyhrát, teď se role obrátila a všechny body si odvezli hosté do Brna.

I přesto, že v prvním poločase drželi domácí míč a dobře kombinovali, nevytvořili si žádnou vážnější příležitost pro vstřelení branky. Do kabin se tak šlo za stavu 0:0. Ve druhém poločase přišla jediná vážnější příležitost na straně hostí a ti se tak v 51. minutě ujali vedení. Domácím se bohužel do konce závěru nepodařilo srovnat a tak všechny body berou hosté z Brna.

Šanci na nápravu mají fotbalisté Rousínova hned v sobotu, kdy zajíždí do na půdu první Kuřimi. Začátek zápasu je v 10:15 hod.

TATRAN ROUSÍNOV – FC SVRATKA BRNO 0:1 (0:0)

Sestava Tatran : Kopřiva – Imramovský, Rozehnal, Kříž, Handlíř – Líznar (61. Pavlík), Kubáč, Mikeš (61. Pešta), Němec (76. Jašek), Zbořil – Obruča.

ZA TATRAN ROUSÍNOV : TATRANKY