VE FOTBAL TATRAN ROUSÍNOV od | Tatranky 15.4.2024

Po domácí porážce si chtěli fotbalisté Tatranu zlepšit chuť a připsat body do tabulky. Před nimi však stál velmi nelehký úkol – a to první tým KP, FC Kuřim. Tatranu se nepodařilo ani přes velmi dobrý výkon na hřišti vedoucího týmu tabulky zvítězit, po bezbrankovém poločase se domácím podařilo ve druhé půli vstřelit 2 branky a berou tak vítězství 2:0.

FC KUŘIM – TATRAN ROUSÍNOV 2:0 (0:0)

Sestava Tatran : Kopřiva – Imramovský, Rozehnal, Kříž, Handlíř – Němec, Pešta (69. Líznar), Mikeš, Kubáč, Zbořil (69. Sedlmajer) – Obruča.

DALŠÍ DŮLEŽITÝ ZÁPAS ČEKÁ TATRAN UŽ VE STŘEDU 17.4. v 17:00 hod, kdy zajíždí ke čtvrtfinále krajského poháru do Mutěnic. Držíme palce, ať se pohárové utkání vydaří.

Další zápas krajského přeboru čeká pak Tatran doma, a to v sobotu 20.4. od 16:30 proti Bystrci.

ZA TATRAN ROUSÍNOV : TATRANKY