VE FOTBAL TATRAN ROUSÍNOV od | Tatranky 22.4.2024

Po vítězném čtvrtfinále krajského poháru měli fotbalisté Tatranu výhodu domácího prostředí proti Dostě Bystrc. Jediné, co našim fotbalistům opět nepřálo, bylo počasí. Déšť a těsně před zápasem i kroupy. Těžký terén a na fotbal v dubnu také dost velká zima. S těmito podmínkami se domácí dlouho prali. Po bezbrankovém prvním poločase sáhnul trenér hned ke třem změnám v sestavě. Do druhého poločasu vstoupili domácí lépe a také se ujali vedení po brance Lukáše Obruči. Hosté z Bystrce však dokázali během pěti minut srovnat. Žádný další gól v utkání nepadl a po spravedlivé remíze si soupeři rozdělili body.

TATRAN ROUSÍNOV – FC DOSTA BYSTRC 1:1 (0:0)

Sestava Tatran : Kopřiva – Imramovský, Rozehnal, Kříž, Handlíř – Jašek (46. Líznar), Kubáč, Pešta (46. Mikeš), Obruča, Zbořil (82. Zbořil) – Pavlík (46. Němec).

Branka : 55. Lukáš Obruča

Další zápas sehraje Tatran opět na domácím hřišti, a to v sobotu 27.4. od 16:30 hod proti Krumvíři. Přijďte držet palce.

ZA TATRAN ROUSÍNOV : TATRANKY